LAIKINAS TURINYS

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Socialdemokratų pirmininkas Gintautas Paluckas gimė 1979 m. rugpjūčio 19 d. Panevėžyje, kur baigė Juozo Balčikonio gimnaziją. Vėliau studijavo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetą, todėl gali save vadinti informatiku. Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete taip pat baigė išlyginamąsias ekonomikos išlyginamąsias studijas.

Darbinė G. Palucko patirtis prasidėjo „Sodroje": ten dirbta 2003-2005 metais. Kiek vėliau iki 2007 metų G. Paluckas ėjo Europos Parlamento nario Justo Vinco Paleckio padėjėjo pareigas, o 2007-2009 m. buvo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius.

Nuo 2009 metų iki dabar jis yra bendrovės „Elektromotus“ steigėjas ir akcininkas, 2013 metais įsteigė projektą „MyLakeMap“ ir iki dabar yra jo dalininkas.

Tais pačiais metais G. Paluckas  tapo Lietuvos socialdemokratų partijos atsakinguoju sekretoriumi ir šias pareigas ėjo iki 2015 metų. Po savivaldos rinkimų 2015 m. tapo Vilniaus miesto mero pavaduotoju, atsakingu už sveikatos apsaugą.

Pomėgiai – žvejyba, krepšinis, kinas.
Moka anglų, rusų kalbas.
Vedęs. Žmona Ilma, vaikai – Petras ir Luknė.

 

 

Close