Inkilų gamybos edukacija Bijotuose

Inkilų gamybos edukacija Bijotuose

Šeštadienį Bijotuose Šilalės socialdemokratai pakvietė visus pasigaminti ir iškelti savo šeimos inkilą paukšteliams.  Ačiū visiems, atsiliepusiems į kvietimą ir atvykusiems pagaminti inkilus!

Sulaukėme dalyvių ne tik iš Šilalės rajono – į svečius atvyko ir Alytaus bei Marijampolės bičiuliai, su kuriais ne tik smagiai gaminome inkilus,  kalbėjomės apie politiką, gyvenimą, pomėgius.

Inkilų gaminimo edukacija rengiama jau antrą kartą vis kitame Šilalės rajono kampelyje. Praėjusį kartą akciją rengėme Požerėje, šįkart – Bijotuose. Mūsų edukacija įtraukia visus šeimos narius – patys mažiausi Atvelykio proga rideno kiaušinius, piešė kreidelėmis ant asfalto, vyresni su tėveliais gamino inkilus, vėliau juos dekoravo, paskui iškėlė šalia esančiame parke. Bičiuliai vaišino edukacijos dalyvius ant laužo keptomis bulvėmis su lašinukais, gardžiu troškiniu.

Išties džiugu, kad jau tradiciniu tampantis renginys sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Juk ne kiekvienas galime, o ir turime priemonių pasigaminti inkilą namie. Šilalės socialdemokratų iniciatyva įtraukia visą šeimą į procesą, kviečia šiltai pabendrauti prie kvapnios arbatos puodelio.

Ypatinga padėka bičiuliams iš Alytaus bei Marijampolės – Sandrai Sejonienei bei Tadui Prajarai už atvykimo organizavimą, Arūnui Aleksandravičiui už inkilų medžiagos suruošimą, Tomui Jurčiui už skanų troškinį ir visiems bičiuliams, kurių dėka edukacija vyko sklandžiai ir organizuotai!

Iki kitų metų!

Už įamžintas akimirkas ačiū Arvydui Zdanevičiui.
Daugiau nuotraukų rasite mūsų FB grupėje.

Close