Inkilų gaminimo akcija prie Paršežerio

Inkilų gaminimo akcija prie Paršežerio

Inkilų gaminimo akcija prie Paršežerio

Balandžio 2 dieną Šilalės socialdemokratai pakvietė visus norinčius patiems pagaminti inkilus atvykti prie Paršežerio. Ne visi turime tinkamų įrankių, medžiagų ir sąlygų pagaminti inkilus namie, o šio renginio metu buvo labai gera proga visiems kartu pagaminti juos iš jau paruoštų medžiagų.

Kol vieni meistravo paukščiams namus, kiti galėjo padirbėti marginant kiaušinius, juk Velykos jau savaitgalį! Susirinkęs gausus būrys vaikučių čiupo teptukus ir numargino 20 kiaušinių, kuriais papuošėme stovyklavietės pievelę. Paršežerio stovyklavietės šeimininkas Remigijus Milikauskas ir Meila Pabijonienė apdovanojo mažuosius siurprizais, o kruopščiausias ir daugiausiai darbo įdėjusias margintojas – specialiais prizais.

Iškėlus inkilus mažųjų laukė kita pramoga – zefyriukų kepimas ant laužo, o visi susirinkę skanavo gardžių lauže keptų bulvių, pagardintų lašinukais, užkąsdami gardžiu kastiniu bei sviestu, pagardintu įvairiomis žolelėmis. Nors pūtė žvarbokas vėjas, susišildyti visi galėjo ragaudami eglės šakelių bei įvairių žolelių arbata, atsigaivinti po energingų žaidimų gardžia sula.

Paršežerio stovyklavietėje iki šiol nebuvo nei vieno inkilo, o dabar stovyklavietė turės ne vieną dešimtį nuolatinių gyventojų – giesmininkų. Visiems, gaminusiems inkilus, bus smagu stebėti, kas apsigyvens jų pagamintuose nameliuose. Vasarą, atvykę prie ežero, turės dar vieną pramogą - stebėti paukščius.

Nuoširdžiai dėkojame visiems LSDP Šilalės skyriaus bičiuliams, prisidėjusiems prie akcijos organizavimo, esate šaunūs, aktyvūs ir nepakartojami! Ačiū ir visiems atvykusiems ir gaminusiems inkilus, lauksime ir kitose Šilalės socialdemokratų organizuojamose veiklose!

LSDP Šilalės skyriaus informacija

Close