R. Karbauskio bendražygės iš Seimo biure – galimas rinkėjų papirkinėjimas

R. Karbauskio bendražygės iš Seimo biure – galimas rinkėjų papirkinėjimas

Druskininkuose įsikūrusiame Seimo narės „valstietės“ Virginijos Vingrienės ir šios partijos kandidato į merus Donato Mizaro biure gyventojams teikiami akcijos „Išsaugokime vyrus“ tyrimų rezultatai.

Visa tai vyksta prasidėjus išankstiniam balsavimui savivaldos rinkimuose.

Akcija „Išsaugokime vyrus“ skelbiama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) tinklapyje.

Socialdemokratų partijos atstovai vaizdo įraše užfiksavo, kaip ketvirtadienį biure Čiurlionio gatvėje gyventojai atsiima anksčiau darytų tyrimų rezultatus ir dėkoja „valstiečiams“, mini „Agrokoncerną“.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atstovas Justas Pankauskas sako, kad tai – akivaizdus rinkėjų papirkinėjimas teikiant neatlygintinas paslaugas. Partija dėl to pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK).

„Valstiečiai“ sistemiškai papirkinėja rinkėjus ir tai yra ne pirmas atvejis. Tai, kas vyksta V. Vingrienės ir D. Mizaro biure – šiurkštus Savivaldybių rinkimų įstatymo pažeidimas. Už tokį pažeidimą kandidatai turėtų būti šalinami iš rinkimų“, - sako LSDP vicepirmininkas J. Pankauskas.

Akciją „Išsaugokime vyrus“, kaip skelbiama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) tinklapyje, inicijavo LŽVS, o šio projekto globėju pristatomas partijos lyderis Ramūnas Karbauskis.

Tai – ne pirmas atvejis, kuomet LŽVS atstovai įtariami rinkėjų papirkinėjimu.

Už galimą rinkėjų papirkinėjimą Alytaus rajono rinkimų komisija vakar nubaudė „valstiečių“ kandidatą į merus Aurimą Truncę – šis dalijosi informacija apie „Agrokoncerno“ finansuojamą nemokamą sveikatos patikrą ir taip galimai papirkinėjo rinkėjus.

Gruodžio mėn. LSDP atstovai užfiksavo, kad nemokamų „Naisių vasaros teatro“ pasirodymų metu dėkojama R. Karbauskiui, po renginio dalijamos dovanos. Dėl galimo rinkėjų papirkinėjimo partija yra pateikusį skundą VRK.

Vaizdo įrašas ir nuotraukos, kuriuose užfiksuoti gyventojai, „valstiečių“ biure (Čiurlionio g. 111-216, Druskininkai) atsiimantys tyrimų rezultatus, prieinamas ČIA

Susiję straipsniai

Close